הכנסה נוספת

הכנסה נוספת

יוקר המחיה בישראל מול ההכנסות המשפחתיות מחייב אזרחים רבים לחפש מקור הכנסה נוספת כדי שיוכלו לחיות באופן מכובד ולעמוד בכל התשלומים שלהם.

הכנסות משפחתיות

לכל תא משפחתי קיימות הכנסות מעבודתם של כל אחד מבני הזוג. יש משפחות ששני בני הסוג הם שכירים, אחרים ששניהם עצמאיים וסוג נוסף בו אחד מבני הזוג הוא שכיר והשני עצמאי.

בכל אחת מהאפשרויות יש מקרים שסך ההכנסות של שני בני הזוג יחד אינו מספיק כדי לכסות את ההוצאות החודשיות האלמנטריות כמו שכר דירה או משכנתא, עלויות של גני ילדים, הוצאות בתי ספר, מטפלת, מזון, חשמל ארנונה ועוד. לאור זאת מחליטים בני הזוג לייצר הכנסה פסיבית או נוספת כדי לא להזדקק לעזרתם של ההורים או בני משפחה אחרים.

אופציות ליצירת הכנסה

קיימות כמה אפשרויות כדי ליצור מצב חדש שבו סך ההכנסות של המשפחתיות יגדל כמו לדוגמה:

אם מדובר בשכיר ויש עומסי עבודה בחברה שבה הוא עובד, הוא יכול לבחון את האפשרות להישאר שעות נוספות או לבצע חלק מהמשימות מהבית בערבים וכך לקבל שכר חודשי גבוה יותר.

אם מדובר באדם עצמאי, הוא יכול ליצור פיתוח עסקי, להשקיע בחיפוש אחר לקוחות חדשים התוספת הזו תיצור לו הכנסה שלא הייתה בחודשים הקודמים. דבר נוסף הוא כיווני עשייה חדשים כמו לדוגמה פתיחת חנות וירטואלית באינטרנט למכירת פריטים שונים באמזון, אי ביי או בשיטות הנוספות הקיימות. או לחילופין להתחיל למכור באופן ישיר את מוצריו דרך אתר האינטרנט שלו ללקוחות רבים בכל הארץ תוך השקעה בפרסום כדי להאדיר את המוצר ואת אופן פועלו.

ליצור שיתופי פעולה עם רשתות נוספות בתחומים שמשלימים זה את זה כך שיהיו מבצעים מעניינים עבור שני העסקים וייחטפו במהלך ימי המכירות הללו מוצרים רבים.

ביצוע עבודות פרטיות תמורת תשלום הוגן כמו תיקון מחשבים, בישול ארוחות מוכנות ללקוחות עם כלי מטבח איכותיים מבית מגנוס שיעורים פרטיים בשפות שונות או במקצועות שבהם אתם שולטים וכך תוכלו ללמד את תלמידי התיכון.

אפשר ליצור הכנסה נוספת גם בדרכים נוספות, הכול בהתאם למיומנות של כל אדם, לניסיון ולידע שלו.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: