לגור במקום הכי קסום ביפו תל אביב

לגור ביפו

חלום ישן, שרק מעט אנשים מממשים, הוא מגורים בסמוך לים. אנשים שיכולים להתמכר לתחושה של פתיחת התריס עם זריחת השמש וריח המלוח של הים שמגיע לאפם. לעיתים רבות מדי, אנשים צריכים להתפשר בין מגורים במרכז העיר לבין מגורים בסמוך לים, אבל לא עוד.

יפו, השוכנת בחוף הדרומי של תל אביב, ידועה בכל העולם בסגנונה הייחודי המעוצב בקפידה תוך שמירה על אופי ישן ומיוחד. מגוון מבנים היסטוריים, בהם נמל יפו הקסום, תיאטרון הסמטה, ככר קדומים, סלע אנדרומדה ובית הסראייה הישן, מהווים מוקדי משיכה ידועים למיליוני תיירים מדי שנה, והופכים פרויקטי מגורים ביפו תל אביב, למבוקשים במיוחד.

יפו מהווה אטרקציה נדל“נית המושכת אליה אוכלוסיה איכותית המבקשת לגור באזור ומוצאת בו חווית מגורים מרגשת, ייחודית וקהילתית. פרויקט YOUNG הינו מתחם מגורים איכותי בעל אופי קהילתי ואינטימי, המעוצב בקווים נקיים ואלגנטיים. הפרויקט ממוקם בסמוך לשדרות ירושלים המהווה ציר תנועה מרכזי שמעמדו רק הולך ומתחזק עם הקמתה של הרכבת הקלה העתידה לעבור בו.

פרויקט היוקרה כולל 61 יח“ד ומועדון דיירים מפואר, כאשר הוא בנוי משני אגפים עצמאיים המחוברים זה לזה. בכל אגף חמש קומות וכל הדירות משקיפות אל נוף פתוח, ירוק ואורבני. ייחודו הבולט של פרויקט YOUNG הוא שילובו בגינה ציבורית המבטיחה לדיירים שפע ירוק ושליו ופיתוח סביבתי מושלם. כל הדירות בפרויקט מתוכננות בקפידה רבה ונבנות בסטנדרטים גבוהים ביותר על פי מפרט עשיר וברמת גימור גבוהה, בהתאם לעקרונות היסוד המנחים את קבוצת חדיף.

בשנים האחרונות נהנית יפו תל אביב מתנופת בנייה של מתחמי מגורים רבים ומלונות בוטיק, מלון פאשה אורכידאה ומלון רות דניאל. סביבת הפרויקט מהווה אזור נדל“ני מבוקש ביותר הודות לפיתוח הסביבתי הנרחב, כאשר רק בעשור האחרון השקיעה עיריית תל אביב-יפו למעלה ממיליארד שקלים לטובת הרחבת התשתיות, מתחמי בילוי, עסקים, פנאי וריאות ירוקות נרחבות. בעידוד עיריית תל אביב וחברת "אתרים", שאחראית על המרחב הציבורי ביפו העתיקה, החלו לצוץ בשנים האחרונות חללי סטודיו של אמנים, גלריות עכשוויות ובועטות ומעצבים צעירים ומעניינים – ויש תחושה שהקסם הייחודי חוזר ובגדול. הריח המלוח של הים, יחד עם הנוף הכחול הפתוח, מזמינים אנשים עם אופי ייחודי, שלא מוכנים להתפשר על השבלונה השחוקה של מגורים במרכז העיר העמוס.

בפרויקט נותרו דירות אחרונות ומבוקשות במיוחד. להמשך קריאה על פרויקטים נוספים לחצו כאן דירות למכירה בנהריה – LIFE

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: