פרויקט הברוש – לגור בעיר, להרגיש בכפר

פרויקט חדש בשכונת ברנדייס הכפרית בחדרה מציע למכירה 16 קוטג'ים במחירים אטרקטיביים, בשכונה שנדיר למצוא בה פרויקטים דומים של בתי קרקע חדשים למכירה ועכשיו ללא עמלת תיווך

קוטג'ים חלומיים, שכונה יוקרתית ומבוקשת, אווירה כפרית בתוך עיר, מחירים ריאליים ביחס לאזור – פרויקט הברוש הנבנה בימים אלה מציע הזדמנות בלתי חוזרת, שרק 16 משפחות ייהנו ממנה.פרויקט הברוש ממוקם בשכונת ברנדייס בחדרה, שכונה יוקרתית מהמבוקשות בעיר, שקטה ומוקפת שדות ופרדסים. האווירה הכפרית אינה מקרית. שכונת ברנדייס יושבת במקום בו שכן כפר ברנדייס שנוסד ב-1927 וסופח לחדרה עם קום המדינה. אווירת הכפר נשארה, ובעצם ממחישה יותר מכל את המשפט "לגור בעיר ולהרגיש בכפר". תושבי השכונה נהנים מכל היתרונות שיש לעיר להציע, כשהם חיים באווירה של כפר פסטורלי בבתים צמודי קרקע, מוקפים בשמיים תכולים, טובלים בירוק, נהנים מנוף פתוח של שדות ופרדסים ומציוצי ציפורים. 

ליהנות מיתרונות העיר ולגור באווירת כפר, פרויקט הברוש חדרה (הדמיה – יח"צ)

במסגרת הפרויקט נבנים בימים אלו 16 קוטג'ים בלבד, שמצטרפים לבתי הקרקע הקיימים בשכונה. בעתיד הקרוב והרחוק לא מתוכננת להתקיים בשכונה בנייה חדשה, כך שלמעשה זו אחת ההזדמנויות הבודדות לרכוש שם בית קרקע חדש. גודל כל יחידת דיור בפרויקט הוא 180 מ"ר בנוי, ובנוסף חצר בגודל 110 מ"ר, ו-2 חניות פרטיות. בכל קוטג' 6 חדרים עם שתי סוויטות הורים – סוויטה בכל קומה שכוללת מקלחת ושירותים ומאפשרת להורים לבחור אם למקם את חדר השינה בקומת הקרקע או בקומה הראשונה. שכונת ברנדייס כוללת את כל התשתיות הנדרשות לתושביה, מרכזי פנאי ותרבות לקהילה, חנויות וגם מוסדות חינוך. בית הספר הדמוקרטי הראשון בישראל ממוקם בשכונה ובעקבותיו נהרה כל השנים לאזור אוכלוסייה איכותית שמקיימת  קהילה חזקה. בשכונה קיימים מוסדות חינוך עירוניים נוספים, כמו בית הספר היסודי צפרירים וגנים נוספים. צמודה אליה שכונת ניסן הצעירה, שבה מרכז מסחרי גדול ומוסדות חינוך נוספים.

מהבודדים שמציעים באזור בתי קרקע חדשים, פרויקט הברוש חדרה (הדמיה – יח"צ)

להקמת הפרויקט אחראית ברדה את עמרם יזמות ובנייה בע"מ, חברה משפחתית, ותיקה ומוּכּרת בחדרה שכבר מכרה ושיווקה מאות יחידות בעיר. החברה היזמית היא גם החברה הקבלנית המבצעת של הפרויקט, ועובדה זו  מבטיחה לדיירים תהליך בנייה יעיל יותר עם תיאום מושלם ומדויק בין כל הגורמים האחראים לניהול הפרויקט.

לאחרונה התקבל היתר הבנייה של פרויקט הברוש, ועימו החל תהליך הבנייה. בחברה מצהירים כי תוך שנה וחצי תסתיים הבנייה והקוטג'ים יעמדו מוכנים לאכלוס. המכירה החלה בימים אלה במחיר של החל מ-2.75 מיליון שקלים לקוטג', והמחיר יעלה ככל שתתקדם הבנייה. על פי הצפי המחירים יאמירו מעל ל-3 מיליון שקלים בהמשך. מומחים מסבירים כי לאור המחירים הגבוהים בהרבה ביישובים השכנים באזור השרון, לצד ההצעה האטרקטיבית של פרויקט ייחודי הממוקם בשכונת יוקרה עם אווירה כפרית, מדובר במחיר הוגן ביחס לתמורה.

משווקי הפרויקט מספקים מידע נוסף שמדגיש את ייחודה של ההצעה: "מדובר באזור בו אין הרבה בתי קרקע חדשים למכירה. למעשה זהו אחד הפרויקטים היחידים שמציע קוטג'ים חדשים למכירה באזור כולו, ובטח כשמדובר בשכונה יוקרתית בסדר גודל כזה. מדובר בהזדמנות כדאית בכל מצב, ובפרט כשאנו בפתחה של עליית מחירים. לאור המספר הבודד של 16 יחידות דיור בלבד המוצעות בפרויקט, נראה שכדאי למתעניינים להזדרז ולהחליט, כי רק משפחות בודדות תוכלנה ליהנות מפרויקט שמשלב בתוכו כל כך הרבה יתרונות".

למידע נוסף – פרויקט הברוש, שכונת ברנדייס חדרה

לחצו כאן לעוד דירות למכירה בחדרה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: