משהו חדש צומח ברחוב הדקלים בקרית אתא

חברת סולם יעקב היא חברה יזמית וגם חברה קבלנית, אשר ביצעה מגוון גדול של פרויקטים של בנייה למגורים ולמסחר בכל אזורי הארץ.

חשיבה על בנייה יוצאת דופן
בחשיבה על ההקמה של כל מבנה מומחי החברה דוגלים בבנייה ירוקה ומבצעים את כל רבדי הבנייה במיומנות רבה ובסטנדרטים גבוהים במיוחד. התכנון הוא פרטני לכל בניין מגורים ומסחר על פי גודלו של השטח והמעלות של המיקום הייחודי שלו. והאדריכלים המנוסים של החברה שהם יצירתיים ובעלי ניסיון רב מפיקים את המיטב מהשטח שאושר לבנייה.

לפרויקט הדקלים בקריית אתא יש ליווי בנקאי של בנק הפועלים.

הבידול של פרויקט הדקלים מול פרויקטים אחרים בסביבת מגורים זו
פרויקט הדקלים הוא קומפלקס מרשים אשר מורכב משלושה מבני בוטיק שיוצרים יחד מתחם סגור ויוצא דופן להנאתם של הדיירים. בעלי הנכסים ייהנו מדירות מרווחות ובעלות שטח גדול במיוחד, עם מרפסת גדולה (מרפסת סוכה) בשטח של 37-32 מ"ר, זהו גודל שהוא הרבה מעבר לגודל הסטנדרטי הקיים בכל דירה נורמטיבית.

כל אחד מהמבנים היוקרתיים הללו, מחופה באריחי אבן גדולות ויפהפיות, יש בכל כניסה למבנה מבואה בשטח נרחב וכל המכלול של הבנייה הוא ברמת גימור גבוהה. כל בניין הוא בן 4 קומות בלבד והוא מכיל 9 דירות, וכך לא מדובר בבניין מגורים שיש בו כמות גדולה מאד של משפחות, אלא בבניין בוטיק שיגורו בו 9 משפחות בלבד.

מיקומו של מיזם הדקלים
פרויקט הדקלים ממוקם בחלק הדרומי של קריית אתא, נושק לשדות ולקיבוצים. האווירה הכפרית והפסטורלית משפיעה רבות על המגורים בסביבה איכותית זו, שהיא שקטה ונעימה ביותר. זו אחת הסיבות העיקריות שרוב הדירות בפרויקט זה נמכרו כבר בשלב השיווק הראשוני וזאת לאור הרצון של המשפחות לגור בסביבה שקטה זו.

מהם היתרונות של מיקום זה?
היתרון הבולט ביותר הוא בכך שמכל הדירות והמרפסות צופים לנוף המרהיב של השדות. בנוסף, הדיירים נהנים מחניה עילית בכניסה לבניין, כך שבחיי היום יום תהיה להם נוחות מיטבית כשהם מגיעים עם הילדים, או עם הקניות ברכב.

הפרויקט נמצא קרוב לטבע, אך עם זאת הדיירים נהנים גם מהקרבה למרכז העיר וגם מהקרבה לכבישי הגישה המרכזיים בסמוך לצומת זבולון יגור. לאור המיקום האידאלי הנסיעות היום יומיות בבוקר ואחר הצהרים כוללות הגעה מהירה לצירי התנועה המרכזיים. בנוסף לכך במרחק של 5 דקות נסיעה, אפשר להגיע גם לסידורים ולקניות במרכז העיר קריית אתא.

מכירה של דירות בפרויקט זה
רוב הדירות בשלושת הבניינים הללו נמכרו ומתוך 27 דירות ונותרו למכירה רק 7 דירות אחרונות בנות 5 חדרים כל אחת בקומות השונות.

ספר לנו על התכנון של הדירות
תקופת הסגרים בעת מגפת הקורונה יצרה שינוי בחשיבה של משפחות ישראליות. רבות מהן הגיעו למסקנה שקיים צורך במגורים מרווחים יותר. לכן קיימת מגמה ערה בתחום הנדל"ן לרכוש דירות גן בעלות כמה חדרים וחצר גדולה, דירות סטנדרטיות עם מרפסות גדולות, או דירות פנטהאוז, עם גג רחב ידיים.

בהתאם לכך האדריכלים תכננו שיהיו במבנים הללו כמה סוגים של דירות גן בנות 5-4 חדרים, דירות 5 חדרים ופנטהאוזים גדולים במיוחד אשר חולשים על קומה שלמה ויש בהן 6 חדרים וגם גג ענקי.

בנייני מגורים אלו נבנים במפרט עשיר במיוחד, עיצוב יוצא דופן ומרפסות מרווחות בגדלים שונים. בכל קומה ייהנו הדיירים ממחסן שממוקם בצמוד לדירה שלהם. בכל דירה יש סוויטה גדולה במיוחד עבור ההורים וחדר אמבטיה מושקע ורחב ידיים. חדרים גדולים ומטבח רחב התואם את הרגלי האירוח של הישראלים.

כבר בתחילת השיווק נחטפו רוב דירות הגן והפנטהאוזים, כיוון שהלקוחות רק חיכו לפרויקט חדש בסביבת מגורים זו, כדי שיוכלו לשפר את איכות הדיור שלהם.

מועד האכלוס הצפוי
כל הדירות נמצאות בשלבי בנייה מתקדמים ביותר ולכן ההערכה היא שאם לא יהיו עיכובים לא צפויים, הדירות יהיו מוכנות לאכלוס ברבע האחרון של שנת 2022. המטרה היא לאפשר למשפחות לעבור דירה בתקופה שבה מתחילה שנת הלימודים החדשה לנוחותם של ההורים ושל הילדים. גני הילדים ובתי הספר המעולים נמצאים בסמוך למבנים לגישה קרובה עבור המשפחות.

כמו בכל המיזמים של סולם יעקב ההערכה היא שהחברה תעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו וכל הדירות יימסרו במועד.

 בנדיר תעשיות צבע תוכלו למצוא מגוון רחב של צבעים לעיצוב הבית החדש

מעוניינים לגור בסביבה הטובה ביותר המבוקשת ביותר ?

מזמינים אתכם להשאיר פרטים הטבות לנרשמים

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: