אבן שלמה- הפרויקט היוקרתי בפתח תקווה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

'פינוי בינוי' יוקרתי לקהל הדתי : 'אבן שלמה' בקרית הרב סלומון בפתח תקווה

הפרויקט היוקרתי באזור בן 22 יחידות דיור ייבנה באזור המבוקש בפ"ת; סמנכ"ל השיווק בקבוצת 'משה חדיף': "פרויקט ייחודי לציבור הדתי בסטנדרט שלא נראה קודם באזור"

פרויקט בוטיק חדש ויוקרתי עומד לקום בקרית הרב סלומון בפתח תקווה. 'אבן שלמה' הוא שמו של פרויקט פינוי-בינוי ייחודי בנוף המתרענן של פתח תקווה, והוא יבנה בסביבה השקטה והדתית של קריית הרב סלומון.

במקומו של בניין ישן, 'אבן שלמה' יהפוך לסמל של יוקרה בשכונה השקטה. בבניין בן 6 קומות, יוצעו לציבור 22 יח"ד בתמהיל מגוון הכולל דירות 4-5 חדרים, 2 פנטהאוזים, מיני פנטהאוז ודירת גן אחת. כלל הדירות בפרויקט יהנו מחניה ומחסן.

שטח הדירות בפרויקט יחל מ-92 מ"ר (לא כולל מרפסת) ועד 140 מ"ר (לא כולל מרפסת).

סמנכ"ל השיווק בחברת 'משה חדיף', משה מנחם, אומר כי הפרויקט הייחודי יעניק מענה מלא לצרכי הציבור הדתי. "אין אספקט שלא חשבנו עליו בתכנון הפרויקט החדש והמרענן. לקהל הדתי יש צרכים שונים מהציבור הכללי והפרויקט הזה יהווה סמל ואות ליוקרה חסרת פשרות מצד חד ומפרט שכל כולו מחשבה והתאמה לציבור הדתי מאידך. הבניין שיבנה ישדרג את השכונה הותיקה ויהפוך להיות מילה נרדפת ליוקרה, סטייל וחזון של מגורים יוקרה באזור שקט ודתי. כבר עכשיו יש לנו רשימות המתנה ארוכות של מתעניינים ואנחנו צופים כי הפרויקט יימכר תוך זמן קצר".

לקבלת פרטים על פרויקט "אבן שלמה" של קבוצת משה חדיף, השאר פרטים בטופס ונחזור אליך

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: