סוד ההצלחה של הסטנדאפיסטית הדר לוי – "חד משמעית, לא הייתי איפה שאני היום בלעדיו"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בשיחה אישית שקיימנו עם הדר לוי, שמענו ממנה את כל הקשיים והאתגרים בדרך להצלחה המסחררת שלה.

הסיפור של הדר לוי, הוא לא עוד סיפור, אלא סיפור אחר, סיפור שמגיע מלמטה, מהפרברים הרחוקים של הצפון, ששם גדלה, התפתחה והפכה למי שהיא היום – אחת הסטנדאפיסטיות הטובות והמובילות ביותר בארץ.

מה שמבדיל את הדר מהאחרים זו העובדה, שהיא התקדמה במהלך השנים בתחום מופעי הסטנד-אפ בעיקר בזכות הדיגיטל ובזכות יוסי לוי, אח שלה, שעזר לה להגיע לאן שהיא היום, 

ואנחנו מדברים על תקופה אחרת, לא עידן הטיקטוק והאינסטגרם, אלא עוד הרבה לפני, שעוד פייסבוק הייתה בחיתולים, וכל מה שהיה זה גוגל, אתרי אינטרנט, פרסום בעיתונים או שיווק על ידי פלאיירים ופרסום על לוחות מודעות, בקיצור ממש תקופה אחרת ממה שמוכר לכולנו כיום.

והיום הזמנו את הדר לוי לספר קצת יותר לעומק על מה שהיא עברה ומה באמת גרם לה להגיע לאן שהיא נמצאת היום.

אז קודם כל הדר, מה שלומך?

אני אחלה, מה איתך?

עכשיו, כשאת פה איתי הכל פיקס, 

אז בואי תספרי לי קצת על איך הכל התחיל עבורך ומתי יוסי אחיך נכנס לתמונה?

את הקריירה שלי התחלתי לפני כ- 16 שנים, הייתי מנחה בערוץ הילדים ובשלל תכניות נוספות, ובשלב מסוים הבנתי שאני רוצה להיכנס לעולם אחר, לעולם הסטנד-אפ, רציתי להעלות מופע משלי ולהתחיל לעבוד פול פאוור בזה וכשהתחלתי להריץ את מופע הסטנד-אפ שלי, הבנתי שזה לא כזה פשוט כמו שחשבתי, הייתי קצת מוכרת וחשבתי שזה יספיק לי, אבל בפועל, זה לא הצליח להתרומם.

ואז חזרתי הביתה, לבית שאן, ויוסי אחי הציע לעזור לקדם אותי, ומיד נכנס לתמונה ושינה אותה מן הקצה אל הקצה. עולם הדיגיטל היה אז רק בחיתוליו והפרסום המרכזי היה מודעה בעיתון של סופשבוע. הייתי צריכה עזרה, שבמפתיע מאוד, הגיעה מכיוונו של אחי הקטן. 

הוא התחיל לדבר איתי במילים שאני לא מבינה כמו גוגל, לינקים, אנגיי'מנט ואני רק הנהנתי ונתתי לו לעשות את העבודה. 

ומאז, בכישרון רב, יוסי מנהל אותי ואת הדיגיטל שלי. הוא בנה לי אתר (וזה לא האתר הראשון שהוא בנה לי) וקידם אותי בעולם הדיגיטל בצורה פנומנלית, בחכמה ובאומץ ובעיקר תוך כדי תנועה, יוסי ואני הצלחנו ביחד ליצור את ההופעה שלי ואת המערך שמקדם אותה ואותי עד היום.

ספרי לי איך יוסי תרם להצלחה שלך בתחילת הדרך, עוד לפני שהיית מוכרת? 

בגדול, עבדתי בתעשייה עוד לפני שיוסי נכנס לתמונה. אבל בעצם מהרגע שהפכתי להיות עצמאית, כלומר בעלת מופע סטנד-אפ עצמאי, יוסי נכנס לתמונה ואמר לי שלוש מילים "אני יכול לעזור", ומאז הכל היסטוריה

הוא דאג לבנות לי אתר, לקדם אותי בגוגל ועוד סודות שרק הוא יודע. בתוך עולם הסטנד-אפ שמתנהל בעיקר עם מערך של סוכנים ובירוקרטיות, אנחנו בולטים בייחודיות שלנו כעצמאים. מכיוון, שבתור קבוצה מצומצמת אנחנו מצליחים להגיע לתוצאות מדהימות טפו טפו טפו..

הרווחתי את אח שלי גם בתור אח אוהב וגם בתור מנהל משובח ויש לזה המון יתרונות ואם הוא מעצבן אותי אני פשוט קוראת לאמא.

ואיך הוא תורם לך היום לעסק, כשאת כבר מוכרת ומצליחה?

גם היום כשהעסק עובד, יוסי לא נח, ותמיד מפתיע אותי כמה ידע הוא צובר בכל מה שקשור לדיגיטל, והוא לא מפחד להשתנות עם השוק ולהיכנס לכל מה שרלוונטי עבור העסק, פתאום אינסטגרם פתאום טיק טוק והוא פשוט מבין בהכל בצורה מקצועית!!!

אני מביאה את התוכן – כמובן אחרי שהוא מנדנד לי, הוא מכוון אותי ברמה הטכנית של איזה תוכן להעלות, איפה ואפילו באיזה יום ושעה עדיף להעלות. כיום, יש לנו עובדת מפיקה מדהימה בשם נועה שגם אותה גייסנו בעזרתו של יוסי, כי גם גיוס עובדים זאת משימה חשובה מאוד מאוד בעסק, והיום אנחנו שלושה במשרד אחד.

איך את רואה את העבודה שיוסי עושה? ועד כמה זה חשוב בעינייך להצלחה של עסק עצמאי באופן כללי?

האמת היא שהעבודה שיוסי עושה נראית לי כמו משהו מהחלל החיצון עבורי, לא מובן לי איך הוא עושה את זה, איפה הוא לומד את זה ואיך הוא כל כך טוב בזה, אבל מה שאני יודעת בוודאות שכל מה שהוא עושה בעסק שלי – פשוט עובד!

יוסי מביא איתו בראש ובראשונה חכמה אבל באמת חכמה עסקית שנחוצה להצלחה של כל עסק, ידע דיגיטלי, טכני ומקצועי ממדרגה ראשונה שבלעדיהם אי אפשר להתקדם היום לשום מקום וזה לא משנה באיזה תחום אנחנו עוסקים, אם זה טוק שואו, עסקים, יזמים, בעלי עסקים ועוד ועוד, הוא מביא איתו אומץ ותעוזה שמאוד חשובים בעולם העסקים של היום, והוא גם מביא עוגיות טעימות אבל זה לא קשור, את זה הוא קונה.

האם בעינייך היית מגיעה לאותה נקודה היום, אילולא יוסי והקידום שהוא עשה לעסק שלך במהלך השנים?

חד משמעית לא הייתי איפה שאני היום בלעדיו. אני סומכת עליו במאה אחוזים! הוא הוכיח את עצמו כל פעם מחדש, ואם הוא עושה טעות מה שנדיר, הוא גם מודה מיד בטעות. אני באמת חושבת, אחרי שראיתי במהלך חיי כל כך הרבה אנשי מקצוע בכל התחומים, שיוסי הוא מהשורה הראשונה ומגיע לו להגיע לתודעה הארצית ואף יותר מזה בתחום שבו הוא עוסק. כל מי שעובד איתו מרוויח, והוא עובד עם המון בעלי עסקים בחברת הפרסום שלו מכל חלקי הארץ.

אז ככה שאני באמת חושבת שאם יוסי לא היה חלק מחיי, אז אני לא יודעת אם הייתי מגיע לאן שאני כל כך מהר ובצורה כל כך עמוקה ותודעתית. הרי התחום שלי הוא רווי ומלא באנשים מצחיקים שצצים מכל עבר, ועדיין בזכות ההשקעה הדיגיטלית והחוכמה הבלתי נלאית של אחי אני נמצאת מקום ראשון בגוגל, ואני קיימת בתודעה של התעשייה ברמה הגבוהה ביותר, וזה, בכלל לא מובן מאליו. 

——————————-

אז אם גם אתה רוצה להפוך למותג בעצמך כמו הדר, או ללמוד איך לשווק את העסק שלך בכוחות עצמך, בלי להשקיע אלפי ₪ על סוכנויות שיווק שיעשו את זה בשבילך או שאפילו אם אתה רוצה ללמוד איך לדבר את שפת השיווק, (מה שהדר בטוח לא יודעת לעשות, בגלל זה היא משלמת ליוסי), כדי לדעת לנהל את האנשים שעושים את זה עבורך.

אז אתה חייב להגיע לוובינר (ללא עלות) שמעביר יוסי לוי, אח של הדר שבו הוא יחשוף בפניך את "מפת הדרכים הדיגיטלית", נוסחה סודית שמקדמת את הלקוחות של יוסי ואת מאות התלמידים שלו להצלחה רבה בעסק שלהם דרך הדיגיטל!

השאר פרטים בטופס שנמצא כאן למטה ותשריין לעצמך מקום בשידור החי שיתקיים ביום ב' 11.1.21 בשעה 19:30 בדיוק!

אם העסק שלך חשוב לך ואתה רוצה לראות את 2021 כתיקון ל- 2020, אז אתה חייב לבוא ולחטוף את "מפת הדרכים הדיגיטלית" [השידור מוגבל ל- 500 בעלי עסקים בלבד]

לפרטים נוספים הכנסו – יוסי לוי דיגיטל

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: