Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

העיר חדרה הצטרפה בימים אלו לערים המרכזיות בישראל שמבצעים בהן פרויקטים של התחדשות עירונית, פינוי ובינוי כדי לחדש את פני מרכז העיר.

הבניינים הוותיקים ברחוב ששת הימים נהרסו לא מכבר והם פינו את מקומם לטובת מבנה יפהפה ויוקרתי בן 21 קומות שנישא לגובה רב. זהו המיזם הראשון במרכז העיר ובקרוב ייבנו מבנים חדשים נוספים במקומם של הבניינים הישנים בני השלש וארבע קומות.

לאור האירוע המרגש של יציקת השלד, שוחחנו עם אבי קורש מנכ"ל רימקס חדרה ומנהל השיווק והמכירות של המיזם החדשני.

ספר לנו מה מיוחד בפרויקט ההתחדשות העירונית במרכז העיר חדרה

זוהי הפעם הראשונה שמתבצע פרויקט פינוי ובינוי במרכז העיר חדרה. שלושת הבניינים הישנים שנבנו לפני עשרות שנים והיסודות שלהם לא היו איתנים נהרסו ובמקומם ייבנה מבנה יוצא דופן ביופיו שממרומיו אפשר יהיה לצפות בנוף הייחודי הן של חוף הים והן של הנוף האורבני ברחבי העיר.

בקרוב יבוצעו במרכז העיר פרויקטים נוספים של פינוי בינוי וגם על הקרקעות הללו יוקמו מגדלים רבי קומות.

איך מתארגנים לפרויקט כה מורכב הנדסית?

כאשר שתי חברות מקומיות מובילות משלבות ידיים, הדבר אפשרי. מדובר בשתי חברות שלכל אחת מהן יש רזומה עשיר בבנייה של עשרות בניינים ברחבי העיר וגם מחוצה לה. עם הידע הנרחב של כל אנשי המקצוע הבכירים בחברות הללו, אפשר לבצע מיזמים בטיב מעולה ובאיכות ללא פשרות. החברות הללו דוגלות בעבודה בסטנדרטים גבוהים במיוחד בכל רבדי העשייה, במפרט טכני ברמה גבוהה וזאת תוך שימוש באמצעים חדשניים, בטכנולוגיה מתקדמת ובחומרי בנייה בעלי תו תקן בלבד.

מדובר בחברת עמרם אברהם בבעלותם של אלון ויורם עמרם ובחברת טאוורס בבעלותם של יניב בל ואלי גניש, אשר מוכרות לתושבי חדרה כחברות בנייה אמינות ומיומנות.

למידע נוסף על הפרויקט לחצו כאן לרימקס חדרה

מה מיוחד בתכנונו של מגדל THE NEW SOHO 

בתכנון הקפדני של המבנה, האדריכלים הובילו מהלך של עירוב שימושים שהוא הטרנד העולמי והארצי בתחום הבנייה למגורים. החשיבה היא לאפשר לדיירים ליהנות משירותים רבים בקרבת הבית, וכך הם לא יצטרכו לנסוע למרחקים ארוכים לסידורים השונים.

קומת הקרקע של מבנה זה היא קומת מסחר ויהיו בה החנויות המרכזיות הנחוצות ללקוחות בחיי היום יום. מעל קומה זו תהיה קומה של משרדים שתאפשר לבעלי עסקים המעוניינים לתת שירות ללקוחות במרכז העיר לעבור למשרדים החדשים בעלי הנוחות המיטבית לכל מטרה.

הכניסה לקומת המסחר ולקומות המשרדים תהיה נפרדת לחלוטין, וכך לא יהיה קשר יום יומי בין מרחב זה למרחב המגורים.

בכניסה למתחם המגורים מוקם לובי מפואר וממוזג שיאפשר לדיירים ליהנות ממערכות ישיבה מפוארות וממתחם מעוצב ויפהפה.

מעל המשרדים נבנות שלוש קומות מגורים המכילות מגוון גדול של דירות בכמה וכמה גדלים, לבחירתם של הלקוחות.

בקומה 6, מעל הקומות הללו ממוקמת קומה שלמה בגודל של כ – 700 מ"ר לרווחתם של הדיירים, יהיה בה חדר כושר משוכלל, פארק ירוק ומועדון דיירים כך שכל השכנים ייהנו מאיכות חיים יוצאת דופן.

אילו דירות אפשר לרכוש בבניין המגורים?

מעל המשרדים נבנות שלוש קומות מגורים המכילות מגוון גדול של דירות בכמה וכמה גדלים, לבחירתם של הלקוחות.

בקומה 6, מעל הקומות הללו ממוקמת קומה שלמה לרווחתם של הדיירים, יהיה בה חדר כושר משוכלל, פארק ירוק ורחב בגודל 700 מ"ר ומועדון דיירים כך שכל השכנים ייהנו מאיכות חיים יוצאת דופן.

מעל קומה זו, יתנוסס מגדל עצום וגבוה בן 14 קומות מגורים. בכל קומה יהיו שש דירות בגדלים שונים. החל בדירות בנות שני חדרים, שלושה חדרים, ארבעה חדרים, חמישה חדרים, דירות גן, דירות מיני פנטהאוז יפהפיות ודירות פנטהאוז מרהיבות בקומות הגבוהות. ברוב הדירות קיימות מרפסות בגדלים שונים אך כולן הן גדולות הרבה יותר מהגדלים הסטנדרטיים של המרפסות והן בממוצע סביב 30-20 מ"ר. , זאת לאור הדרישה ההולכת וגוברת למרפסות גדולות במיוחד לאור ימי הסגר.

לנוחותם של הדיירים נבנה מתחת לכל המבנה חניון רחב ידיים בן שלוש קומות שיאפשר חניה נוחה לכל הרכבים של דיירי הבניין.

תשומת לב מיוחדת הוקדשה לנראותו החיצונית של המבנה שהוא בעל טקסטורות יוצאות דופן וגוונים נעימים לעין ולכן הוא יצור שינוי מהותי במראה הכללי המתחדש של מרכז העיר.

מכרתם כבר דירות בפרויקט החדש?

בשלב המכירה המוקדמת מכרנו כבר כ – 40 דירות אשר נחטפו תוך פרק זמן קצר מאד, כיוון שיש לקוחות רבים שמתעניינים במיזם. בפילוח של הרוכשים אנו רואים הרבה מאד מתושבי חדרה שאוהבים את מרכז העיר ולכן מעדיפים לקנות כאן דירה עבור זוגות צעירים ועבור משפרי דיור שרוכשים דירות גדולות יותר.

בנוסף לכך רוכשים כאן דירות תושבים של ערים סמוכות וגם של היישובים הרבים הממוקמים סביב העיר.

מה מיוחד בתכנון של כל אחת מהדירות במגדל?

קו החשיבה הוא ליצור דירות נוחות ומרווחות בהיצע גדול של אפשרויות תכנוניות וכיווני אוויר כדי שכל לקוח יבחר את גודל הדירה הנחוץ לו, את מספר החדרים ואת המיקום הנוח ביותר עבורו.

החנויות והמשרדים יהיו להשכרה או למכירה?

החנויות והמשרדים מוצעים גם הם למכירה. אפשר להגיע למשרד המכירות שלנו ולהתרשם מהתוכניות שלהם.

תודה רבה לך על השיחה המעניינת והמרתקת.

המיזם הייחודי מדרבן לקוחות רבים לרכוש דירה, גם אתם מוזמנים להצטרף להצלחה. דברו אתנו ובואו לבחור את דירת החלומות שלכם במרכז המתחדש של חדרה.

דירות 5 חדרים XXL החל מ- 1,670,000 ש"ח!