OPAL- הפרויקט שמשגע את השרון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

OPAL- משרדים בקרית השרון בנתניה

ההשראה של בניית המרכז המסחרי החדשני של קריית השרון בנתניה נובעת מאבן ה-אופאל שהיא אחת האבנים היפות ביותר בטבע. כך תיראה גם פנינת החמד בלב השכונה, אשר תיצור שלל אפשרויות עסקיות מסקרנות עבור אנשי העסקים המעוניינים להקים את משרדם בסביבה זו.

עם תחילת הבנייה של הפרויקט המסחרי שוחחנו עם אבי קורש מנכ"ל רימקס מקצוענים ועם גיא הלל מנהל השיווק שלו.

מה עומד מאחורי הרעיון להקים מרכז מסחרי דווקא בקריית השרון?

אבי קורש:

מגרש זה ממוקם בנקודה אסטרטגית מצוינת, כיוון שקריית השרון היא אחת השכונות המבוקשות ביותר במרכז הארץ. תושבים רבים מתגוררים בה כבר כמה שנים, ותוכניות המתאר מדברות על הרחבתה המאסיבית של השכונה, כך שכמות האוכלוסייה תגדל באופן משמעותי ביותר בשנים הקרובות.

לקטע זה הצטרף מר אלי דלל- סגן ומ"מ ראש עיריית נתניה, ויו"ר וועדת משנה לתכנון ובנייה. הוא ציין כי בקרית השרון גרים כיום כ – 40,000 תושבים, ובשנים הקרובות יתווספו לשכונה עוד כ – 6,000 יחידות דיור אשר יובילו להגדלה משמעותית של מספר תושבי השכונה הייחודית.

גיא הלל:

מרכז זה עונה על דרישות רבות של אנשי עסקים, הראשונה היא העובדה שהמבנה ממוקם בסמוך לצומת האר"י ולכן קל מאד להגיע אליו או לצאת ממנו לכביש 2 בלי להיתקע בפקקים, דבר שגוזל זמן יקר מכל אחד מהנהגים. בנוסף לכך להבדיל משטחי מסחר אחרים במרכז הארץ, כאן מתוכננים חניונים גדולים במיוחד ולכן לא תהיה כאן בעיית חניה, דבר המעניק נוחות מקסימלית לכל מי שעובד בסביבה מסחרית זו.

האם הבנייה החלה?

גיא הלל:

הבנייה כבר החלה ואנו נהנים לראות בכל יום את ההתקדמות המאסיבית. המטרה היא לסיים את המיזם במהלך 2021

מדובר בבניין בעל נראות מרשימה אשר תוכנן על ידי משרד האדריכלים המוביל ברעאלי, לויצקי וכסיף. החברה היזמית היא חברה וותיקה בעלת מוניטין רב שברזומה שלה הקמה של בניינים רבים בנתניה ובמקומות נוספים, בניהולם המקצועי של אלי גברי ורואה חשבון אלי ברבי.

הבנייה תתבצע בסטנדרטים גבוהים, תוך שימוש בשיטות טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, בנייה ירוקה בהתאם להנחיות החדשות וחיסכון אנרגטי.

איך ייראה המבנה ומה הוא יכלול?

אבי קורש:

קומת הקרקע היא בגודל של כ – 1,500 מ"ר והיא תכלול בתי קפה, מסעדות וחנויות נוחות לרווחת העובדים והתושבים בקרית השרון, שייהנו מעסקים מעולים שיציעו חווית קניה בחנויות ומסעדות שיציעו מאכלים ומטעמים ברמה קולינרית גבוהה ויוצאת דופן.

בכל שטחה של הקומה הראשונה יפעל חדר כושר של רשת פרופיט. זהו יתרון עצום הן לתושבי השכונה שייהנו מחדר כושר מאובזר וחדשני שיפעל קרוב אליהם וגם עבור העובדים שייהנו מכך שמדובר במיקום כה קרוב וכך ישלבו את האימונים שלהם בחדר הכושר בחיי היום יום שלהם.

ומה יהיה ההרכב בקומות הגבוהות יותר?

גיא הלל:

השטח הכולל של ארבע הקומות הגבוהות הוא כ – 7,000 מ"ר. יהיו בקומות הללו משרדים בגדלים שונים. החל במשרדים קטנים בגודל של 60 מ"ר, משרדים בינוניים בשטחם ועד משרדים גדולים של כמה מאות מטרים מרובעים וזאת על פי צרכי הלקוח.

המשרדים מתאימים לבעלי מקצועות חופשיים, מרפאות של רופאים ברבדים שונים ולעסקים במגוון תחומי עיסוק שייהנו ממשרדים יפהפיים ופונקציונליים, שכוללים בחלקם גם מרפסות וחלונות הפונים לעבר הפארק. בדרך זו יצרנו סביבות עבודה נעימות ביותר עבור כל העובדים שייהנו גם מנוף מרהיב כשהם מביטים החוצה דרך חלון המשרד.

במה שונה מיזם זה ממיזמים אחרים במגדלי משרדים בעיר נתניה?

אבי קורש:

הייחוד של פרויקט זה הוא שהמשרדים מיועדים למכירה. אנשי עסקים יוכלו ליהנות מהעובדה שהם עובדים במשרד שלהם. תנאי הרכישה הם מצוינים, אפשר יהיה לקנות משרד בכל גודל רצוי בהתאם להיצע השטחים הקיים בקומות השונות. אנשי עסקים יבחנו את גודל המשרד הדרוש להם ובהתאם לכך יקנו את השטח. עד מועד הכניסה הם יוכלו לתכנן את פנים המשרד ואת הקו העיצובי שלו.

זהו יתרון עצום לתושבי הסביבה כיוון שאין משרדים אחרים לרכישה בכל שכונת קריית השרון.

נשמע שאכן מדובר במיזם יוצא דופן, אנחנו מחכים בכיליון עיניים לסיום הבנייה.

 

אם גם אתם מעוניינים לשדרג את העסק שלכם, זאת ההזדמנות שלכם !! המשרדים עכשיו במחירי PRESALE. בנוסף במיוחד לקוראי Israel-Invest :

2 הטבות ייחודיות.

  1. מי שירכוש יוכל ליהנות מתנאי תשלום מיוחדים ואטרקטיביים במיוחד
  2. הרוכשים שהגיעו מכתבה זו יהנו מאפשרות לשלם 20% בעת הרכישה, ואת היתרה ישלמו באכלוס עצמו.
  3. כל משרד חדש צריך אביזרי חשמל חדשניים שניתן למצוא בחנות למוצרי חשמל
©עדינה אקוקה

לקבלת פרטים על פרויקט OPAL בקרית שרון, השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: