בונים בשבילך איכות חיים ברחוב יפה נוף בחיפה

חברת סולם יעקב היא חברה יזמית וקבלנית בעלת רזומה מקצועי עשיר מאד, עקב בנייני המגורים והמסחר הרבים שנבנו על ידה בחיפה ובערים נוספות בצפון כמו קריית אתא, עפולה, נוף הגליל ועוד. לאור המקצועיות הרבה של העובדים ושל קבלני המשנה, החברה מסוגלת לבצע פרויקטים מורכבים ולהוביל לסיומו של כל פרויקט, על פי לוח הזמנים שתואם מראש.

בנייה של בניין מגורים ברחוב יפה נוף

רחוב יפה נוף, הוא אחד הרחובות היפים והמרשימים ביותר בסביבת המגורים השקטה במרכז הכרמל בחיפה. הוא ממוקם קרוב לטיילת לואי, לבתי המלון, למרכזים המסחריים השוקקים, למוקדי התיירות ולמוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית. הנוף הפנורמי הנשקף מרחוב זה, הוא אחד הייחודיים בכל העולם. מכל נקודה ברחוב ייחודי זה אפשר לראות את הגנים הבהאים המרהיבים והמטופחים. רמת התחזוקה שלהם היא כה גבוהה כך שהמבט על כל המרחב נראה מצויר. מעבר לכך רואים מנקודה זו את כל מפרץ חיפה הכולל את הנמל הימי, את הספינות שעוגנות בו ואלו שנמצאות בקרבתו, את גן אלנבי


ובימים שיש בהם ראות טובה אפשר לראות גם את הר הגלבוע ואת הר החרמון.

היצע של דירות בבניין בוטיק

לקנות דירה על גבעות הכרמל, מול נוף זה שהוא פסטורלי ויוצא דופן, הוא חלום של תושבים רבה כיוון שזה פרויקט אשר קורה רק פעם אחת בכל דור. זו הסיבה שבבניין בוטיק זה שהוא בן שש וחצי קומות, מתוכננות 24 דירות יפהפיות בנות 5-4-3 חדרים, פנטהאוזים וגם דירות גן בנות 4 חדרים. בכל אחת מהדירות הללו יותקנו  מפתחי אלומיניום עם וויטרינות זכוכית גדולות במיוחד וכולם פונים לכיוון הנוף עוצר הנשימה. מתוך כמות זו של דירות, 17 דירות נחטפו ונמכרו תוך פרק זמן קצר ביותר. כך שנותרו למכירה 7 דירות מדהימות בלבד. במיקום הגיאוגרפי המקסים, יגורו הדירים מול נוף פתוח ללא מבנים שמסתירים, או יסתירו בעתיד את הנוף הפתוח.

סטנדרטים גבוהים במיוחד בבניין מגורים זה

לאור מיקומו האטרקטיבי של הבניין, הוקדשה תשומת לב רבה לכל נושא הבנייה. המבנה נבנה בסטנדרטים גבוהים במיוחד והוא כולל חומרי גלם בטיב מעולה בכל שלבי הבנייה על פי תקני הבנייה המחמירים בישראל. כמו כן מתבצע שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ופורצות דרך ועבודות גמר מוקפדות.

בכל הדירות אפשר להפעיל את האפשרות של בית חכם וכך לשלוט באופן מיטבי על כל המכשור החשמלי כמו מזגנים, מערכות שמע, תריסים חשמליים ועוד.

התכנון של הבניין ברחוב יפה נוף

גדי שוורץ האדריכל המיומן אשר תכנן את בניין המגורים המרהיב, יצר מבואה גדולה במיוחד הכוללת פטיו, עם יציאה לחצר, כדי ליהנות מהנוף הניבט מכל מקום. בבניין זה יותקנו מעליות מודרניות ומהירות בקירות החיצוני יבוצע בידוד טרמי ואקוסטי באיכות גבוהה, כמו כן חיפוי אבן בשילוב של אלוקובנד או שליכט חדשני.

לאור מצוקת החנייה בעיר, תוכנן מתחת לבניין זה, חניון תת קרקעי המכיל כמות של מקומות חנייה עבור כל הדיירים על פי חלוקה מתוכננת מראש. בחניון ימוקמו גם עמדות טעינה עבור רכבים חשמליים.

התכנון של הדירות במבנה

המגמה בעת התכנון המוקפד הייתה ליצור דירות מרווחות למגורים עבור כל משפחה ולכן בעלי הנכס ייהנו מחלל מרכזי גדול במיוחד שיוצר מרחב משפחתי חמים ונעים.

הריצוף בכל דירה יהיה של אריחים בטיב מעולה בגודל 120* 120 ס"מ, חשמל תלת פאזי, חדרי אמבטיה מאובזרים בכלים סניטריים בדגמים המובילים כמו אסלה תלויה, מיכל הדחה סמוי, מקלחון יוקרתי ועוד.

אכלוס של בניין המגורים

לאחר ביצוע כל התשתיות הנדרשות, הוקם החניון התת קרקעי ובימים אלו (נכון למרץ 2022 ) מתחילים בבנייתן של דירות הגן והקומות הראשונות. על פי צפי לוח הזמנים של הבנייה ועבודות הגמר, הדיירים יוכלו להיכנס למגורים בביתם החדש בעוד כשנתיים (מרץ 2024 ). כיוון שבכל המיזמים שלנו ברחבי הארץ הדירות נמסרו לבעלי הנכסים במועד, ההערכה היא שבנייתו של מבנה מגורים זה יסתיים במועד המתוכנן. בנק הפועלים מלווה פיננסית פרויקט זה מתחילתו ועד סופו.

אם אתם מעוניינים לשפר את רמת הדיור שלכם, בניין המגורים ברחוב יפה נוף בחיפה, הוא האופציה הטובה ביותר וזאת לאור המיקום היוצא דופן והסטנדרטים המוקפדים של המיזם. השאירו כאן את הפרטים שלכם או דברו אתנו ונשמח לשוחח אתכם ולהעביר לכם את מלוא המידע, כדי לקדם את התהליך של רכישת הדירה הבאה שלכם.

לדירות נוספות באזור חיפה והקריות https://refamily.co.il/

מעוניינים לגור בסביבה הטובה ביותר המבוקשת ביותר ?

מזמינים אתכם להשאיר פרטים הטבות לנרשמים

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: