השקעות נדל"ן בחו"ל

השקעות נדלן בחול

בשנים האחרונות קיימת מגמה משמעותית של ישראלים רבים המעוניינים להשקיע את הונם בנכסים הממוקמים מעבר לים.

בתחום זה קיימות עסקאות מצוינות אשר מעניקות תשואה פאסיבית מכובדת לכל בעל נכס אך עם זאת קיימות גם עסקאות מפוקפקות אשר יוצרות בעייתיות ואף הפסד של כספים.

לכן יש לבחון כל עסקה בשבע עיניים ולקבל החלטה מושכלת רק לאחר בדיקת הנתונים באופן מעמיק ומכל הכיוונים, כדי לא להיכנס לעסקה שאינה מניבה תוצאות חיוביות.

איפה אפשר להשקיע בנכסי נדל"ן

האפשרויות הן לרכוש נדל"ן כמעט בכל מקום בעולם, החל ממדינות אירופה ועד ארה"ב.

הדרך הנכונה לבצע השקעות נדל"ן בחו"ל היא באמצעות חברות ישראליות אשר עוסקות שנים רבות בתחום הנדל"ן במדינות השונות, אשר קיבלתם עליהן חוות דעות חיוביות.

הטרנד החל ברכישת דירות בברלין גרמניה. חלק מהישראלים רכשו דירות והשכירו אותן ואחרים שיפצו את הדירות לאחר הרכישה ולאחר מכן השכירו או מכרו אותן במחיר גבוה יותר וכך הם מגלגלים לאורך שנים תהליך של מכירה וקניה ונהנים מהרווחים הללו.

בהמשך הדרך בוצעו השקעות נדל"ן בחו"ל רבות במזרח אירופה במדינות מתפתחות כמו הונגריה ורומניה אשר בהן ישראלים רבים רכשו דירות ובתים בערי הבירה כמו בודפשט ובוקרשט וגם בערים הגדולות האחרות הקיימות במדינות הללו. חלקם עשו זאת לצרכי השקעה ומקצתם כדי ליצור מקום מגורים לילדיהם אשר למדו במקומות הללו לימודים אוניברסיטאיים.

באנגליה קיימת תנופה משמעותית של בניה בערים בצפון המדינה שעוברות הליך התפתחות מואץ. הוקמו בהן אוניברסיטאות רבות ותאגידי ענק העבירו את משרדיהם לאזורים הללו. כך שקיימת אפשרות ללמוד ולעבוד בערים הללו. לכן ישראלים רכשו דירות במנצ'סטר, לידס ובערים נוספות.

בימים אלו מוכרים דירות בערים רבות באירופה כמו במדריד בירת ספרד שהיא אחת הערים המתויירות ביותר בעולם ובה מציעים לרכוש דירות חדשות אשר יוצעו להשכרה בתום הבניה.

ברוב ערי העולם לכל הקומפלקסים הללו קיימות חברות ניהול אשר מתחזקות את הדירות ביום יום, מבצעות שיפוצים במידת הצורך כמו אם צינור מתפוצץ והן גם מוצאות שוכרים, מחתימות אותם על חוזים ומעבירות את התשלומים לאחר קיזוז העמלה שלהם לבעלי הנכס הישראלים.

חשוב לוודא שחברת הניהול מבצעת את הפעולות באופן חוקי ואמין כיון שהיו מקרים שישראלים לא קיבלו את הכספים עקב סיבות שונות.

רכישת בתי נופש

בשנים האחרונות קיימת מגמה של רכישת בתי נופש כמו בקרבת אתונה, באיי יוון ובמדינות נוספות. בחלק מהמקרים מדובר בבתים חדשים ובמקומות אחרים כמו בטוסקנה באיטליה רוכשים טירות עתיקות ורחבות ידיים אשר מתוחזקות כראוי.

המטרה היא להשכיר את בתי הנופש הללו לפרקי זמן קצרים כמו שבוע וליהנות מהכנסה נאה. בחישוב שנתי השכרת הבתים הללו לפרקי זמן של שבוע ולא לחודש או לשנה יוצרת הכנסה מצטברת גבוהה הרבה יותר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: